Užsakyta darbo dienomis iki 16:00 val.? Siunčiama šiandien!

Greita ir patikima siunta visoje Europoje

Ekspertinė kliento aptarnavimo tarnyba su profesionaliu konsultavimu

Mega išpardavimas: nuolaidos iki 75%! Kol yra!

Topdon  |  SKU: Topdon TopScan Pro | Update-licentie 1

Topdon TopScan Pro | atnaujinimo licencija

Įprasta kaina
€114,95 su PVM
€95,00 be PVM

Licencijos trukmė

Garantija tiesiogiai per AsTools

Mes patys tvarkome garantinius atvejus greitai ir be gamintojo tarpininkavimo. Turėdami savo atsarginių dalių atsargą ir techninę kompetenciją, paprastai galime jums padėti iš karto. Tik išimtiniais atvejais produktą persiųsime tiekėjui.

2 metų garantija visiems produktams

Visi mūsų produktai suteikiami su 2 metų gamintojo garantija. Taip jūs esate apsaugoti ilgalaikės kokybės ir aptarnavimo atžvilgiu.

Paprasta grąžinimo procedūra

Grąžinimą galite lengvai užsakyti per savo paskyrą. Grąžinimo etiketę nusielsime jums el. paštu. Grąžinimo kaštai nuosavybė jūsų.

Profesionali kliento aptarnavimo komanda

Mūsų specialistai pasiruošę greitai ir profesionaliai padėti tiek internetu, tiek mūsų fizinėje parduotuvėje. Turite klausimų? Drąsiai susisiekite su mumis!

Topdon TopScan Pro atnaujinimo licencija prailgina jūsų teisę į programinės įrangos atnaujinimus Topdon TopScan Pro įrenginiui vienerius metus. Topdon TopScan Pro yra adapteris, kuris iš jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio paverčia diagnostikos įrankiu daugiau nei šešiasdešimčiai automobilių markių. Įrenginys koduoja internetu Volkswagen, Audi, Seat ir Skoda, tiesiogiai valdydamas aktoriaus, ir atneša remonto duomenų bazę su naudojimo vadovais, gedimų kodo analize ir techniniais biuleteniais. Kol licencija galioja, kiekviena nauja programinės įrangos versija gaunama per atnaujinimo meniu pačiame įrenginyje.

Užsakant turite nurodyti savo Topdon TopScan Pro serijinį numerį; tai yra privaloma. Po to gausite prolongavimo kodą el. paštu, paprastai per vieną darbo dieną, ir įveisite kodą įrenginio atnaujinimo meniu. Šiam modeliui prolongavimas reiškia daugiau nei tik atnaujinimus. Mokamos funkcijos — gedimų kodų trynimas, tiesiogiai duomenys, paslaugų procedūros ir aktoriaus valdymas — priklauso nuo galiojančios licencijos; duomenų skaitymas veikia ir be licencijos. Kai licencija baigia galioti, Topdon TopScan Pro toliau veikia paskutinės įdiegtos versijos pagrindu, tačiau naujų versijų diegimas nebeįmanomas.

PRANAŠUMAI

✔Naujos markės, modeliai ir modelio metai, kurie pridėti po vėliausio atnaujinimo, bus pasiekiami naudojant Topdon TopScan Pro.
✔Kodavimo ir konfigūravimo failai yra išplėsti, todėl naujesnių transporto priemonių moduliai lieka konfigūruojami.
✔TPMS iš naujo nustatymo procedūros taip pat atnaujinamos naujesnėms transporto priemonėms.
✔Pratęsimas yra pateiktas skaitmeniškai ir nereikalauja susitarimo, siuntimo ar atsilankymo dirbtuvėje.

SVARBŪS ASPEKTAI

✕Pateikdami užsakymą, turite nurodyti serijos numerį – tai nėra optionalus laukas.
✕Nauji kodavimo failai gaunami tik kol licencija galioja, ir kodavimas yra darbas, kuriame klaida turi pasekmes.
✕Pratęsimas suteikia tik programinę įrangą, o ne aparatūrą, todėl FCA ir Renault saugotų užklausų autorizacijos licencijos lieka atskirai įsigyjamos.
✕Be interneto ryšio prietaise, niekas nevyksta, kad ir kiek galiojanti licencija būtų.

Taikymo sritys ir funkcijos

Galiojanti licencija paveikia tris Topdon TopScan Pro komponentus. Tai transporto priemonės aprėptis, funkcijų failai ir interneto paslaugos. Žemiau nurodyta, ką duos prolongavimas ir kas nutiks, jei neprailginsite licencijos.

Ką jums duoda pratęsimas

  • Nauja transporto priemonių aprėptis: Ženklai, modeliai ir modelio metai, kurie buvo pridėti po jūsų paskutinio atnaujinimo, tampa galimi pagal esamas diagnostikos funkcijas.
  • Plačiau paslaugu funkcijos: Procedūros — alyvos pakeitimas ir inspektijos atstatymas, purkštuko kodavimas, pelenų filtro regeneracija, sėdynės kalibravimas ir stumdomų stogo liuko inicijavimas — toliau atliekami naujesnėse transporto priemonėse, kai gamintojai keičia savo sistemas.
  • Kodavimo failai: Kodavimo ir konfigūravimo procedūros atitinka modulius, kuriuos gamybininkai išleido.

Kas nutinka be pratęsimo

  • Nauja programinė įranga: Atnaujinimo meniu nesuteikia naujų versijų; Topdon TopScan Pro lieka toje versijoje, kuri buvo tuo metu.
  • Mokamos funkcijos nebeveikia: Gedimų kodų trynimas, tiesiogiai duomenys, paslaugų procedūros, aktoriaus valdymas ir raktų programavimas be galiojančios licencijos nėra pasiekiami.
  • Kas lieka nemokamai: OBD2 variklio diagnostika, gedimų kodų skaitymas visuose sistemos komponentuose ir parengtinimo testas veikia be licencijos.

Suderinami įrenginiai

Ši atnaujinimo licencija galioja tik toliau nurodytam įrenginiui.

  • Topdon TopScan Pro

Komplektacija

  • 1x Topdon TopScan Pro | Atnaujinimo licencija
💡
Naudinga žinoti: Numeris, kurį nurodote, yra serijos numeris, kurį rodo pats įrenginys. Patikrinkite nustatymų meniu įrenginio duomenyse arba ant lipduko gale.

Kaip tai veikia praktikoje?

Nuo užsakymo iki atnaujinto įrenginio yra keturi žingsniai. Serijos numeris yra vienintelis, kurį turite rasti patys.

  1. Nurodykite serijinį numerį: Pateikdami užsakymą nurodykite savo Topdon TopScan Pro serijinį numerį; tai yra privaloma.
  2. Gausite kortelę: Gausite pratęsimo kortelę su kodu el. paštu, paprastai per vieną darbo dieną.
  3. Įveskite kodą: Atidarykite atnaujinimo meniu Topdon TopScan Pro ir įveskite kortelės kodą.
  4. Atnaujinimus diegti: Prijunkite Topdon TopScan Pro prie belaidžio ryšio, pasirinkite galimas versijas ir pradėkite diegimą.

Techninės specifikacijos

Specifikacija Aprašymas
Prekės ženklas Topdon
Tipas Atnaujinimo licencija (pratęsimas)
Kuriam įrenginiui Topdon TopScan Pro
Ką apima atnaujinimai Transporto priemonių aprėptis, serviso funkcijos, kodavimas ir tinklotės paslaugos
Galiojimo laikas 1 metai nuo aktivavimo
Aktyvinimas Naudojant pratęsimo kortelės kodą atnaujinimo meniu
Serijinis numeris Būtinas užsakyme
Apdorojimo laikas Paprastai per 1 darbo dieną
Pristatymas Skaitmeninė el. paštu, be siuntimo
Atnaujinimai atsisiunčiami per WiFi ryšys pačiame įrenginyje
Po pabaigos Įrenginys veikia su paskutine įdiegta versija
Perkeliama Ne, susieta su vienu serijinių numeris